Noderīgi zināt

Kā tiek izgatavoti māju numuri un citas informācijas zīmes

Māju numuru plāksnes tiek izgatavotas no alumīnija kompozītmateriāla, ko mēdz saukt arī par kompozītpaneli. Alumīnija trīs slāņu kompozītmateriāls sastāv no diviem alumīnija slāņiem un augsta spiediena polimēra pildījuma starp tiem. Tā kopējais biezums ir 2 - 3 mm. Šāds materiālu salikums nodrošina lieliskas kompozīto paneļu mehāniskās īpašības:

  • viegls svars,
  • paaugstināta izturība,
  • laikapstākļu noturība, ekspluatācijas temperatūra -50°C - +80°C,
  • materiāla ilgstoša bezremonta ekspluatācija 15-20 gadus,
  • ugunsdrošs,
  • nerūsošs,
  • atbilst vides aizsardzības prasībām.

Lai izgatavotu ēkas numura zīmi, alumīnija kompozītpaneļa plāksnes tiek sazāģētas izmēros, kas atbilst katras pašvaldības noteiktajiem mājas numura zīmju standartiem, malas pa perimetru tiek noslīpētas. No vides izturīgas līmplēves, kas piemērota arī automašīnu un kuģu virsmu aplīmēšanai, ar īpašu griezējiekārtu tiek izgriezta visa vizuālā informācija, kas tiek pārnesta uz iepriekš sagatavotās plāksnes. Nobeigumā plāksnes stūros tiek veikti urbumi stiprināšanas skrūvēm paredzētajās vietās. Šādi izgatavotas ēkas numura zīmes kalpos ilgi un droši.

Apskatīt produktus

Kaka un pavasaris

Šoreiz runa nebūs par igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka lielisko bērnu grāmatu (iesakām izlasīt, it īpaši kopā ar bērniem!), bet gan par reāliem suņu kaku struņķīšiem, kas mēdz būt atstāti parku zālienos, ietvju malās vai uz privātmāju iebraucamajiem celiņiem. Atzīsiet, nu nemaz nav patīkami pastaigas laikā nejauši iekāpt šādā struņķītī vai, pļaujot zāliena joslu starp savu sētu un pilsētas ielu, konstatēt, ka šo zonu apkārtnes suņu saimnieki pārvērtuši par savu mājdzīvnieku tualeti.

Ko darīt?

Risinājums ir šāds - suņu īpašnieki ir jāinformē, ka viņiem ir jāsavāc savu mājdzīvnieku atstātie ekskrementi. Piestipriniet pie sētas vai iespraudiet zālienā, piem., šādu brīdinājuma plāksnīti ar aicinājumu būt atbildīgiem un savākt sava suņa izkārnījumus - >>Apskatīt šeit>> vai >Apskatīt šeit>>

Situācija noteikti uzlabosies.

Ja jums ir privātmāja un suns, neaizmirstiet sētas ārpusē piestiprināt informatīvo plāksnīti "Sētā suns"!

Visas brīdinājuma zīmes

Produkti
Uz augšu